بررسی بازی Apex Legends

بررسی بازی Apex Legends

بررسی بازی اپکس لجند: اپکس لجند بازی بسیار پرطرفداری در سطح جهان است و پلیر های بسیار زیادی دارد.
اپکس لجند بازی بسیار جذابی است و آنقدر نکات مثبت در این بازی زیاد هست که با یک یا دو نکته منفی نمیتوان نکات مثبت را نادیده گرفت.

در ادامه با بررسی بازی Apex Legends  همراه تک سیتی باشید.

نکات مثبت

+ محیط بسیار جذاب و طنز
+ هوشمند بودن سیستم Ping این بازی
+ صدا گذاری بسیار جذاب
+ آپدیت های به موقع و اضافه شدن ویژگی های جذاب به بازی بعد هر آپدیت

نکات منفی

– تعدادی از سلاح های این بازی نیاز به پیشرفت دارند

پنج سال پیش سبک Royale بازی ها از استقبال کننده های آن کاسته شد و بازی هایی مانند “battlegrounds و Fortnite” در دل مردم جا باز کرد و با استقبال خیره کننده پلیر ها همراه شد و جان تازه ای به صنعت گیم بخشید.
این بازی ها جایزه ای مانند chicken dinner را از رسانه بازی های ویدویی دریافت کرده اند. پس از پنج سال در روز ۴ فوریه ۲۰۱۹ یک رقیب جدید برای این بازی ها پدیدار شد. این بازی Apex Legends نام داشت و در عرض یک هفته استقبالی بسیار زیاد از این بازی شد. در هفته بعدی تعداد بازیکن های این بازی به ۲۵ میلیون در سطح جهان رسید و از این حیث رکوردی خیره کننده برای بازی اپکس لجند ثبت شد.

روز به روز با آپدیت های جدید بازی اپکس لجند و اضافه شدن ویژگی های جذاب به بازی همچنان تعداد پلیر های بازی Apex Legends در حال افزایش است.

اپکس لجند در ۵ ماه بعد از عرضه

بازی اپکس لجند یکی از پرطرفدار ترین بازی های جهان است و پلیر های زیادی دارد. با بررسی بازی Apex Legends همراه تک سیتی باشید

 

اپکس لجند در طول ۵ ماه بعد از عرضه خود بسیار پلیر جذب کرده و به نوعی یکی از پرطرفدار ترین بازی های حال حاضر در جهان است.
اما در فصل دوم بازی اپکس لجند علاوه بر تغییر نقشه بازی یک افسانه جدید به نام poster girl به بازی اضافه می شود و شما قادر هستید این افسانه را انتخاب کنید. در کنار شخصیت های دیگر مانند: Natalie و Wattson و Luc Pacquette که متخصص برق هست و خیلی از ویژگی هایی که برای برنده شدن در نبرد ها نیاز دارید را این شخصیت دارد. اما بهترین این افسانه ها بدون شک شخصیت Wattson هست و شما می توانید با پرداخت ۷۵۰ سکه اپکس (Apex Coins) آن را به دست بیاورید که قطع به یقین ارزش پرداخت سکه را دارد.

طراحان این بازی با طراحی جذاب و البته بی عیب و نقص خود جاهایی که به بدن افراد تیر خورده را نشان می دهد و این بسیار ویژگی جذابی است.

در فصل دوم بازی Apex Legends علاوه بر شخصیت جدید، یک سلاح جدید به دست می آید که بسیار زیبا طراحی شده. نام این سلاح زیبا L-Star است که شما باید آن را در مواقعی که واقعا نیاز دارید استفاده کنید و اگر در استفاده از آن زیاده روی کنید باعث ضربه زدن به خودتان شده اید به طوری که اگر بیش از حد نیاز از آن استفاده کنید انرژی خود را از دست می دهد و شما نمی توانید از آن استفاده کنید ولی رقبایتان که در استفاده از این سلاح تعادل به وجود آورده اند می توانند از آن استفاده کنند و به واسطه این سلاح شما را شکست دهند.

بررسی بازی اپکس لجند

بازی اپکس لجند یکی از پرطرفدار ترین بازی های جهان است و پلیر های زیادی دارد. با بررسی بازی Apex Legends همراه تک سیتی باشید

 

وقتی نوبت به Battle Season در فصل دوم بازی اپکس لجند می رسد مشخص می شود که Respawn (سازنده بازی Apex Legends) به مسائل مطرح شده و نظرات بازیکنان در فصل قبل گوش داده و آن ها را به کار گرفته است. در این فصل بازیکنان نه تنها می توانند لباس جدید و badges را به نمایش بگذارند، بلکه می توانند پک موسیقی که می خواهند در بازی برایشان نواخته شود را خودشان انتخاب کنند. این ویژگی ها دقیقا همان چیزهایی است که در فصل اول بازی اپکس لجند نبود و نیاز آن احساس می شد.

سیستمی که بازیکنان را رتبه بندی می کند و به آن ها رتبه می دهد باعث شده که بازیکنان خیلی بیشتر از قبل بازی کنند تا رتبه آن ها بهبود پیدا کند و به رتبه های بالای این بازی برسد. یکی از بازیکنان بازی Apex Legends می گوید: ” من با ۷ ساعت بازی مداوم و خوب توانستم به ردیف نقره ای صعود کنم و این خیلی برای من جذاب بود. ” این حرف ناخواسته به شما می گوید که باید برای رسیدن به رتبه های بالا بیش تر بازی کنید و این دقیقا چیزی است که بازی اپکس لجند به آن نیاز داشت.

بررسی بازی اپکس لجند

بازی اپکس لجند یکی از پرطرفدار ترین بازی های جهان است و پلیر های زیادی دارد. با بررسی بازی Apex Legends همراه تک سیتی باشید

زمانی که به کسی شلیک می شود و تیر به آن برخورد می کند در واقع آن فرد تیر خورده زخمی است و هم تیمی هایش می توانند با پیدا کردن او، او را درمان کنند و اگر سریع این کار را نکنند توسط تیم دشمن آن فرد کشته می شود.

در هنگام ورود، Apex به شما آموزش می دهد تا وقتی به Kings Canyon وارد شدید چه کار هایی انجام دهید و اصلا چگونه بازی کنید. که این آموزش برای کسانی که با Titanfall آشنا هستند، بسیار راحت خواهد بود. 

عضو یک گروه بودن در بازی Apex Legends باعث پیشرفت بهتر شما خواهد شد اما استاندار های این بازی آنقدر بالا هست که اگر شما به صورت انفرادی هم بازی کنید پیشرفت خواهید کرد و هرگز احساس شکست نمی کنید.

بررسی بازی اپکس لجند

شخصیت های شرور

بازی اپکس لجند یکی از پرطرفدار ترین بازی های جهان است و پلیر های زیادی دارد. با بررسی بازی Apex Legends همراه تک سیتی باشید

 

شش شخصیت از ابتدای بازی و دو شخصیت با خرید از طریق پول بازی یا پرداخت پول واقعی در دسترس هستند. آزاد نکردن این دو شخصیت تصمیم عاقلانه ای از سوی Respawn بود چرا که باعث می شود پلیر های بازی اپکس لجند برای رسیدن به موفقیت تلاش کنند و قدر پول های بازیشان را بدانند و بفهمند که آن ها چقدر با ارزش هستند. هر کدام از این ها شخصیت شرور و مجموعه ای از توانایی های فردی مخصوص به خود را دارند و به چهار گروه: attacker و defender و healer و tracker تقسیم می شوند. 

هر شخصیت حرکت های مخصوص به خود را دارد برای مثال Lifeline تیم خود را با سرعت بیش تری از طریق غیر فعال کردن بسته های تاکتیکی دشمن، به جلو فرا می خواند.
از سوی دیگر شخصیت بنگلور (Bangalore) با استفاده از یک خمپاره انداز و یک حمله هوایی به تیم خود کمک می کند تا سریعتر رقیب خود را تخریب کنند و به جلو بروند.

یکی از پلیر های بازی اپکس لجند می گوید: حقیقت این است که سبک Battle Royale نمی تواند نیاز های مرا برای ارائه یک بازی خوب برطرف کند. من چهار ساعت به طور مداوم PUBG بازی کردم ولی راضی کننده نبود و بعد از آن هفت ساعت Fortnite بازی کردم و باز هم نیازم برطرف نشد اما Respawn با امکاناتی که در اختیار داشت چیزی را خلق کرد که بیشتر شبیه ژانر AAA بود.

منبع: تک سیتی

نظر خود را در رابطه با بررسی بازی Apex Legends  با ما به اشتراک بگذارید.

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *