مکان تمامی کیک های تولد فورتنایت

مکان تمامی کیک های تولد فورتنایت

محل تمامی کیک های تولد فورتنایت: دومین رویداد  فورتنایت در حال انجام شدن است اما در کنار این رویداد چندین چالش وجود دارد که اگر شما آن را به پایان برسانید جوایزی دریافت خواهید کرد. همچنین کسانی که تمامی چالش ها را به درستی به پایان برسانند جایزه ویژه ای خواهند گرفت.

در ادامه با مکان تمامی کیک های تولید فورتنایت همراه تک سیتی باشید.

محل تمامی کیک های تولد فورتنایت

در کل چهار چالش تولد وجود دارد که اکثر آن ها را در خود بازی به راحتی خواهید فهمید که چه کاری باید انجام دهید و می توانید آن ها را به راحتی پشت سر بگذارید. تنها چیزی که ممکن است شما را کمی با مشکل مواجه کند این است که مکان کیک های تولد کجاست؟ اگر می خواهید به جواب این سوال دست پیدا کنید، در ادامه پست را با دقت بخوانید.

این کیک ها در مکان های مختلف پنهان هستند و شما باید آن ها را پیدا کنید و جلوی آن ها برقصید. خوشبختانه ما نقشه و راهنمای مفیدی برای کمک به شما در یافتن کیک های تولد در دست داریم.

محل تمامی کیک های تولد فورتنایت را در ادامه بخوانید.

کیک های تولد کجا هستند؟

شما باید در مقابل ۱۰ کیک تولد برقصید تا بتوانید این چالش را به پایان برسانید و جایزه تعیین شده برای به اتمام رساندن این چالش را به دست بیاورید. این کیک ها در سراسر جزیره پخش شده اند و شما باید آن ها را پیدا کنید. خوشبختانه شما با دیدن تصویری که در پایین وجود دارد متوجه می شوید که محل تمامی کیک های تولد فورتنایت کجاست.

رویداد تولد دو سالگی فورتنایت در حال انجام شدن است و برخی ها هنوز کیک های تولد فورتنایت را پیدا نکردند. در این پست مکان کیک ها را به شما می گوییم.

چگونه چالش را کامل کنیم؟

زمانی که می دانید کیک های تولد کجا هستند، تنها نصف قضیه برای شما حل خواهد شد و وقتی که مقابل کیک ها قرار گرفتید با این سوال مواجه خواهید شد که باید در مقابل کیک ها چه کاری را انجام بدهیم؟ اگر شما جان کامل را ندارید می توانید یک تکه از کیک را بردارید و بخورید تا جان شما بهبود بیابد و همچنین سپر شما کامل شود. اما این کاری نیست که باید برای به اتمام رساندن چالش انجام دهید. شما باید برای به اتمام رساندن این چالش در مقابل ۱۰ کیک برقصید تا بتوانید این چالش را به درستی تکمیل کنید.

تمام چالش های تولد فورتنایت

  • بازی کردن ۱۰ راند
  • رقصیدن جلوی ۱۰ کیک
  • به دست آوردن ۵۰۰ Outlast
  • به دست آوردن ۵۰ جان یا شیلد (سپر) با استفاده از کیک تولد

پاداش: به دست آوردن ابزار کیک بعد از اتمام هر ۴ چالش

منبع: تک سیتی

خوشحال می شویم نظرات خود را درباره محل تمامی کیک های تولد فورتنایت با ما به اشتراک بگذارید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *