اطلاعات بازی یاکوزا ۷

اطلاعات بازی یاکوزا ۷

اطلاعات بازی Yakuza 7: اولین اطلاعات از بازی یاکوزا ۷ منتشر شده که قرار است در این پست آن اطلاعات را به شما بگوییم.

در ادامه همراه تک سیتی باشید.

مدت ها بود مشخص بود که کاراکتر یاکوزای جدید دیگر کیریو کازومای افسانه ای نیست و قرار است یاکوزایی تازه کار به نام ایچیبان کاسوگا کاراکتر اصلی بازی های جدید سری باشد. حال امروز بالاخره به طور رسمی از نسخه هفتم یاکوزا با حضور کاسوگا رونمایی شد.
ابتدا لازم به ذکر است نام بازی در غرب یاکوزا ۷ نمی باشد و Yakuza: Like a Dragon نام گذاری شده است.

داستان

“شخص اول بازی، ایچیبان کاسوگا خود را از اعماق ناامیدی به بالا می کشد. این داستان رسیدن به مراتب بالاتر و قله های بلندتر است تا جایی که شاهد به تصویر کشیده شدن یک “اژدهای” جدید باشیم.”

اول ژانویه ۲۰۰۱، کاسوگا که یکی از یاکوزاهای خانواده های درجه سوم توجو می باشد، توسط رئیس خانواده اش از او درخواست می شود تا گناهان رئیس اصلی کلن را برعهده گیرد و او هم می پذیرد. او ۱۸ سال و تا ۲۰۱۹ در زندان بود. اما بعد از رهایی کسی به استقبال او نمی آید و او تنها به کاموروچو باز می گردد.اما کاموروچو هم عوض شده است و پلیس و اتحاد اومی آن را بدست آورده اند. و کسی که در این کاموروچوی جدید دست داشت کسی نبود جز ماسومی آراکاوا، رئیس خانواده او!
بعد از اینکه او موفق می شود به سختی رئیس خود را ببیند، با شلیک گلوگه ای از رو روبرو می شود…
او بیدار می شود، اما در خرابه ای! او پس از گفتگو با بی خانمانی متوجه می شود در ایسِزاکی ایژینچو، محله ای در یوکوهاما می باشد.

گیم پلی

یاکوزا ۷ از نوع جدیدی گیم پلی بهره می برد که شباهت زیادی به سبک نقش آفرینی های نوبتی دارد. در این بازی شما و همراهانتان می توانید از تکنیک هایی نظیر حمله، ریکاوری، پشتیبانی و… استفاده کنید.

لازم به ذکر است این بازی در تاریخ نامشخصی در ۲۰۲۰ در غرب منتشر خواهد شد.

منبع: تک سیتی

اطلاعات بازی Yakuza 7

اطلاعات بازی Yakuza 7

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *