GTA 6 سال بعد رونمایی خواهد شد

GTA 6 سال بعد رونمایی خواهد شد

رونمایی جی تی ای ۶: طبق اطلاعاتی که از سایتی معتبر در این زمینه دریافت کردیم، سال بعد سری جدید بازی پرطرفدار Grand Theft Auto که مخفف این اسم می شود GTA، منتشر خواهد شد.

در ادامه همراه تک سیتی باشید.

نقشه (مپ) و مناطق

بازی Grand Theft Auto 6 سال بعد رونمایی خواهد شد و شامل دو شهر San Fierro و Venturas می شود که چهار برابر بازی GTA V خواهد بود. این مپ شامل مناطقی معروف مانند Hoover Dam ، Area 51 و همچنین شهر بازی ، باغ وحش و بازار های مختلفی که در آن اجناس دسته دوم به فروش می رسد، خواهد بود.

محیط

GTA 6 تمرکز بیشتری بر‌ روی محیط های داخلی داشته و به بازیکنان اجازه می دهد که وارد ساختمان های مختلفی مانند ساختمان پلیس، رستوران ها و دیگر ساختمان ها بشوند.

طبق اطلاعاتی که از سایتی معتبر در این زمینه دریافت کردیم، سال بعد سری جدید بازی پرطرفدار Grand Theft Auto که مخفف این اسم می شود GTA، منتشر خواهد شد. GTA 6

شخصیت 

به نظر می رسد که جی تی ای ۶ دو شخصیت اصلی خواهد داشت که شامل اولین شخصیت مونث (زن) تاریخ بازی GTA خواهد بود و دیگری مانند بازی های قبل مذکر (مرد) است.

گیم پلی 

در این بازی دو نوع فروشگاه سلاح مختلف وجود خواهد داشت، رخداد های تصادفی بسیار بیشتر و پیچیده تری نسبت به GTA V خواهیم دید، Heist ها بر خواهند گشت و همچنین قادر هستید مانند Vice City به خرید ملک بپردازید.
مینی گیم های همیشگی مانند شکار، بولینگ، قمار و… در بازی همچون نسخه های قبلی وجود خواهند داشت.

لازم به ذکر است که نام دیگر بازی جی تی ای ۶، GTA VI هم است.

منبع: تک سیتی

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *