آموزش باز کردن باتیستا در Gears 5

 آموزش باز کردن باتیستا در Gears 5

نحوه گرفتن باتیستا در Gears 5: بازیگر و کشتی گیر سابق WWE یعنی دیو باتیستا (Dave Bautista) یکی از شخصیت های قابل استفاده در بازی گیرز ۵ می باشد. قصد داریم در این پست به شما آموزش دهیم که چگونه می توانید باتیستا را به صورت رایگان در بازی Gears 5 بگیرید.

در ادامه همراه تک سیتی باشید.

چگونه باتیستا را در بازی Gears 5 رایگان بگیریم؟

شخصیت باتیستا اکنون در جدید ترین بازی Gears Of War موجود است و شما می توانید با دیدن آموزش آن، این شخصیت پرطرفدار و محبوب را آزاد و بازی کنید.

نحوه آزاد کردن باتیستا در Gears 5

باتیستا در واقع یک شخصیت جداگانه قابل بازی کردن در گیرز ۵ نیست و شما باید از طریق شخصیت مارکوس فنیکس (Marcus Fenix) آن را انتخاب و بازی کنید.

باتیستا در به روز رسانی جدید به طور خودکار به بازی اضافه شد. هنگامی که بازی خود را به روز کردید، به منوی Customization بروید. سپس در قسمت شخصیت ها مارکوس فنیکس را انتخاب کرده و Batista را از Skins انتخاب کنید.

راد فرگوسن (Rod Fergusson) طی بیانیه ای اعلام کرد: زمانی که قرار شد باتیستا را به این بازی اضافه کنیم، به این فکر افتادیم که آن را در شخصیت مارکوس فنیکس قرار دهیم تا کاربران بتوانند از طریق شخصیت مارکوس، پوسته باتیستا را انتخاب کنند و بتوانند آن را بازی کنند. سپس صدا های باتیستا را به شخصیتش افزودیم تا طبیعی تر جلوه کند.

منبع: تک سیتی

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *