اطلاعات جدید از بازی The Last Of Us Part 2

اطلاعات جدید از بازی The Last Of Us Part 2

اطلاعات بازی لست آف آس Part 2: بعد از لو رفتن تاریخ انتشار بازی The Last Of Us Part 2  ، اکنون اطلاعات جدیدی از این بازی به دست ما رسیده که در این پست به اطلاع شما خواهیم رساند.

در ادامه با تک سیتی همراه باشید.

اطلاعات جدیدی که از بازی لست آف آس Part 2 به دست ما رسیده که مطمئنا می تواند برای کاربران این بازی تازگی داشته باشد.

یکی از اطلاعات مهمی که اخیرا به دست ما رسیده این است که بازی لست آف آس Part 2 دارای Skill Tree برای ارتقای قابلیت های شخصیت اصلی دارد و بازی غرق در تم RPG خواهد بود.

یکی دیگر از ویژگی های مهم و خوبی که به بازی اضافه شده، سریع تر و خشن تر شدن بازی است که با وجود سگ ها سبک استلث متفاوت شده و این یعنی اینکه شما باید همیشه در بازی حرکت کنید و در یک جا ساکن نمانید.

بعد از لو رفتن تاریخ انتشار بازی The Last Of Us Part 2  ، اکنون اطلاعات جدیدی از این بازی به دست ما رسیده که در این پست به اطلاع شما خواهیم رساند.

در این بازی تمام دشمنان و حتی سگ ها اسم های مخصوص به خود را دارند که هیچکدام از این اسم ها تکراری نیست و همه افراد یکدیگر را با اسم صدا می زنند.

داستان این بازی در مورد یکی از اصلی ترین داستان ها و موضوعات بازی های قبلی، یعنی دروغ Joel خواهد بود. این بازی بر خلاف شایعاتی که در رسانه ها و فضای مجازی مطرح شده دارای بخش مولتی پلیر نیست.

در بازی دکمه پرش و حالت Prone (سینه خیز رفتن) برای افزایش قابلیت استلث و قابلیت حرکتی وجود خواهد داشت.

منبع: تک سیتی

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *