قیمت آیفون ۱۱ در فروشگاه های سراسر کشور

قیمت آیفون ۱۱ در فروشگاه های سراسر کشور

قیمت iPhone 11: قیمت فروخته شده گوشی آیفون یازده در فرشگاه های سراسر کشور را در این پست بررسی و قیمت آن را اعلام خواهیم کرد.

در ادامه همراه تک سیتی باشید.

۲۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رقم بزرگی است، اما برای آیفون ۱۱ پرو مکس ۲۵۶ گیگابایتی آن هم در لحظه شروع فروش در ایران به نسبت باقی فروشندگان خیلی غیرمنصفانه نیست. یک فروشگاه در بازار موبایل اصفهان این گوشی را برای فروش با این بها گذاشته است. یک نسخه ۶۴ گیگابایتی هم دارند که ۱۸ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان می‌فروشند. در تهران یک فروشنده نسخه ۵۱۲ گیگابایتی دارد که قیمتش را به عهده مشتری گذاشته است. هرکی بیشتر پیشنهاد بدهد، گوشی مال او می‌شود.

فروشنده اصفهانی آیفون ۱۱ پرو را در چهار رنگ موجود دارد. قیمت نسخه ۲۵۶ گیگابایتی را ۱۸ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان تعیین کرده و اگر کسی نسخه ۶۴ گیگابایتی بخواهد برایش ۱۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان تمام می‌شود.

آیفون ۱۱ ارزان‌ترین موبایل جدید اپل است و برآورد می‌زدیم برای خریدش حدود ۱۱ میلیون تومان پول لازم داشته باشید، اما فروشگاه اصفهانی فعلا آن را در شش رنگ با قیمت ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان عرضه کرده است.

فروشگاه‌های کمی در سطح کشور توانسته‌اند آیفون ۱۱ را داخل ویترین خویش بگذارند. برای همین برآورد قیمت آن فعلا مقدور نیست. به‌ناچار باید با وسواس و دقت زیاد در وسط آگهی‌های اینترنتی دنبال آیفون ۱۱ بگردیم. یادتان باشد که کلاهبرداری در آگهی‌های اینترنتی زیاد است.

قیمت فروخته شده گوشی آیفون 11 در فرشگاه های سراسر کشور را در این پست بررسی و قیمت آن را اعلام خواهیم کرد. با تک سیتی همراه باشید.

یک نفر در پونک آگهی منتشر کرده و گفته رنگ خاکستری آیفون ۱۱ پرو مکس را با حافظه ۲۵۶ گیگابایت دارد و آماده است آن را ۲۳ میلیون تومان بفروشد. در شهرک غرب هم یک اعلان برای فروش آیفون ۱۱ پرو مکس و آیفون ۱۱ پرو منتشر شده با قیمت ۲۵ و ۲۴ میلیون تومان.

یک تن هم گفته آیفون ۱۱ پرو مکس با حافظه ۶۴ گیگابایتی که از آلمان آورده را ۲۶ میلیون تومان می‌فروشد. فروشگاهی در صادقیه گفته می‌تواند گونه ها مختلف آیفون ۱۱ را برای مشتری پیدا کند، اما حرفی از قیمت نزده است. احتمالا اعلان برای بازارگرمی است و هدف داشته زنگ‌خور مغازه را بالا ببرد.

قیمت‌های عجیب و غریب و پرت هم تا دلتان بخواهد بسیار است. مثلا یک تن گفته دو لغایت آیفون پرو مکس به رنگ مشکی و طلایی با گنجایش ۲۵۶ گیگابایت دارد که آن‌ها را ۲۷ میلیون تومان می‌فروشد. کمترین قیمت برای آیفون ۱۱ پرو مکس نزدیک ۲۰ میلیون تومان است. یک نفر در سعادت آباد گفته آن را خودش به شکل شخصی خریداری کرده و به ایران آورده. اغلب فروشندگان در اعلان اینترنتی همین ادعا را کرده‌اند و می‌گویند گوشی‌ها را شخصا در سفر خارجی خریده‌اند. احتمالا برای همین عدد‌های پرت می‌دهند. مثلا یکی در میرداماد گفته دو لغایت آیفون ۱۱ پرو مکس با حافظه ۲۵۶ گیگابایت دارد به رنگ سبز و مشکی و آن‌ها را ۲۹ میلیون تومان می‌فروشد. یک عدد آیفون ۱۱ پرو ۲۵۶ گیگابایت هم دارد به قیمت ۲۷ میلیون تومان. در خیابان قلهک فروشنده‌ای بها آیفون ۱۱ پرو با حافظه ۶۴ گیگابایت را ۲۵ میلیون تومان تعیین کرده است.

منبع: تک سیتی

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *