الکترونیک آرتز برنامه ای برای تولید Star Wars Battlefront 3 ندارد

الکترونیک آرتز برنامه ای برای تولید Star Wars Battlefront 3 ندارد

ساخت Star Wars Battlefront 3 توسط الکترونیک آرتز: کارگردان هنری بازی Star Wars Battlefront 2 از نداشتن برنامه برای ساخت سری سوم این بازی خبر داد.

در ادامه همراه تک سیتی باشید.

دو سال از عرضه Star Wars Battlefront 2 می گذرد، عنوانی که در ابتدا با گیمپلی لوت-باکس محور خود نظرات منفی زیادی را دریافت کرده اما با بروزرسانی های مختلف همانند فصل جدید Clone Wars و اضافه شدن هیرو، مُد و مپ های جدید، توانسته نظر مردم را نسبت به خود عوض کند.

این حجم از پشتیبانی بازی از EA و DICE دور از انتظار است، از آن جهت که معمولا محتوای پس از عرضه بازی هایشان زیاد نبوده و پس از عرضه کمی محتوا، برای نسخه بعدی سری آماده می شدند. اما این اتفاق قرار نیست برای سری Battlefront اتفاق بیافتد.

طبق مصاحبه با آقای Denis Bränvaal کارگردان هنری بتل فرانت ۲ در گیمزکام، فرمودند که فعلا برنامه ای برای ساخت نسخه بعدی سری بتل فرانت ندارند و افزودند که عطش برای ساخت ادامه بازی ها کم شده است.

متنی از صحبت های آقای Denis Bränvaal:

“ ما قبلا عادت داشتیم تا برای یک بازی ۴ دی ال سی در یک سال منتشر کنیم و برای نسخه بعدی شروع به کار شویم. و اگر مشکلی در نسخه قبلی بوده، در نسخه بعدی آنرا رفع می کردیم. اما ایندفعه قرار نیست اینطور باشد. شما در آینده چهره ای جدید از ما را خواهید دید که ترسی از ایجاد تغییرات در بازی نخواهد داشت.”

در ادامه وی به تغییر سیستم اسپان شدن در بتلفرانت ۲ پرداخت و گفت که با گوش دادن به حرف طرفداران بازی، این سیستم را تغییر دادند.

منبع: تک سیتی

تولید Star Wars Battlefront 3

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *